Ewelina Juroszek

Ewelina Juroszek

Nazywam się Ewelina Juroszek i jestem założycielem Hevena Living. Ukończyłam studia z wyróżnieniem w Nowym Jorku, na Long Island University – kierunek zarządzanie. Przez 7 lat byłam dyrektorem sprzedaży w ogólnopolskiej firmie deweloperskiej Atal S.A. Stworzyłam dział wykończeń Atal Design , w ramach którego powstała oferta wykończeń mieszkań (standard, standard plus i vip) oraz nadzorowałam kilkaset wykończeń mieszkań rocznie.

Wraz z architektami wnętrz projektowałam wnętrza siedzib, działów sprzedaży ale również klatek schodowych czy elewacji budynków mieszkalnych. Osobiście inwestuje w luksusowe nieruchomości i posiadam salon urody Hevena Beauty w centrum Gdyni. Projektowanie wnętrz to moja pasja. Kocham  odważne kolory i niestandardowe rozwiązania, które często stosuje we własnych projektach mieszkań.

Dagmara Jackowicz-Korczyńska

Nazywam się Dagmara Jackowicz i jestem architektem wnętrz. Ukończyłam studia na Wydziale Architektury Wnętrz Akademii Sztuk Pięknych w Gdańsku w 2004r. Posiadam dwudziestoletnie doświadczenie w zawodzie. Po studiach zdobywałam doświadczenie zawodowe i współpracowałam z salonami mebli kuchennych. W 2007 r założyłam własną działalność, którą prowadzę nieprzerwanie do dnia dzisiejszego. W latach 2010-2011 współtworzyłam Galerię 55.

W swoich projektach stawiam głównie na ponadczasowość, ale jednocześnie na bieżąco śledzę trendy w projektowaniu uczestnicząc w Międzynarodowych Targach i biorę udział w szkoleniach dotyczących produktów i materiałów wykorzystywanych we wnętrzach. Tworzenie wnętrz jest jej pracą i pasją.

Dagmara

NASZE REALIZACJE

awanport apartament 3

APARTAMENT AWANPORT

Zobacz realizację
WT2 1047a 2000px

HEVENA TECHNOLOGY

Zobacz realizację

WYCENA PROJEKTU